Četvrtak, 23.07.2009.

18:38

LE: Dinamo Tbilisi čeka Zvezdu?

Fudbaleri najpoznatijeg gruzijskog kluba, Dinama iz Tbilisija, igraće u 3. kolu kvlaifikacija za Ligu Evrope sa pobednikom dvomeča Crvena zvezda - Rudar.

Gruzijska ekipa je na svom terenu nadoknadila zaostatak od jednog gola iz prvog susreta sa ekipom Metalurgsa iz Liepaje. U Letoniji je bilo 2:1 a na stadionu Boris Paičadze u Tbilisiju 3:1 pa je Dinamo u trećem kolu.

Domaći tim poveo je posle 18 minuta igre golom Merebašvilija, gosti su u petom minutu nastavka stigli do izjednačenja, strelac je bio Rafalskis.

Četiri minuta kasnije Kašija je izjednačio rezultat dvomeča na 3:3, a drugi gol Merebašvilija odveo je Dinamo u treće kolo.

Tridesetog jula Dinamo će dočekati boljeg iz dvomeča Crvena zvezda - Rudar Velenje, 6. avgusta na programu je revanš meč.