Petak, 03.07.2009.

19:12

Remi Zvezde i Đorče Petrova

Fudbaleri Crvene zvezde i makedonskog prvaka Đorče Petrova igrali su nerešeno, 1:1, na prijateljskoj utakmici odigranoj na Zlatiboru.

Makedonski šampion do prednosti je došao u 43. minutu golom Ivanovskog, a izjednačenje i konačan rezultat postavio je Slavko Perović u poslednjem minutu utakmice. Ekipi Vladimira Petrovića ovo je bila druga provera na letnjim pripremama, nakon ubedljivog trijumfa nad Zlatarom u Ivanjici.

Narednu proveru 'crveno-beli ' će imati u sredu protiv banjalučkog Borca.

Crvena zvezda: Stamenković (od 46. Pavlović), Ninkov (od 46. Cvetković), Tutorić, Vranješ, Ignjatijević, Lazetić (od 46. Lazović), Isah (od 65. Savio), Blažić (od 63. Perović), Obrić (od 55. Bogdanović), Burzanović (od 55. Kadu), Lekić.
Đorče Petrov: Pustinjaković, Ilievski, Milevski, Gligorovski, Amburat, Mitrev, Mojsov, Brnjačerski, Karlinjos i Ivanovski.