Petak, 06.02.2009.

23:23

Herti samo bod protiv Arminije

U prvom meču 19. kola Bundeslige berlinska Herta je igrala nerešeno u gostima sa Arminijom iz Bilefelda 1:1.

Berlinska ekipa propustila je šansu da, barem na jedan dan, preuzme vodeću poziciju na tabeli nemačkog fudbalskog šampionata. Svi golovi na meču viđeni su već u prvom poluvremenu.

Gosti su došli u prednost posle 13 minuta igre, a strelac je bio Voronjin, isti igrač je nešto kasnije pogodio i prečku, ali drugog gola za goste nije bilo. Fudbaleri Arminije uspeli su da izjednače u 40.minutu golom Radima Kučere i time postave konačni rezultat ove utakmice 1:1.