22:15

Pobede Honveda,Ekranasa i Elfsborga

Izvor: Nina Kolundžija

Autor:Nina Kolundžija

U preostale tri utakmice prvog kola fudbalskog Intertoto kupa u nedelju nije bilo iznenađenja, pobede su zabeležili Honved, Ekranas i Elfsborg. Fudbaleri Honveda savladali su domaći tim Žetisu rezultatom 2:1, iako je ekipa iz Budmpešte povela golom Mihailova u 59. minutu. Oba pogotka za goste postigao je Hercegfalvi u 65. i 74. minutu.

Ekipa Ekranasa bila je bolja od Trans Narva rezultatom 1:0. Jedini strelac na meču bio je Bika u 88. minutu.

Najviše pogodaka viđeno je na meču Toršavn-Elfsborg gde su gosti pobedili 4:1. Švedski tim je poveo golom Kurvekovića u 12. minutu. Izjednačio je Jakobsen u 17. minutu. U nastavku Mobek je bio strelac u 26. i 56. minutu i Sjege u 50. minutu.

Revanš susreti su na programu sledećeg vikenda.