19:27

Bez pobednika u derbiju Prve lige

Izvor: Nina Kolundžija

Autor:Nina Kolundžija

Fudbaleri domaće Jagodine i Javora iz Ivanjice igrali su u sredu nerešeno 1:1 na utakmici između dva vodeća tima Prve lige Srbije. Gosti iz Ivanjice igrom su pokazali da su u Jagodinu došli po bod i u tome su uspeli pošto im je takav rezultat osigurao da i dalje budu na čelu tabele. Fudbaleri Jagodine nisu bili ni blizu nivoa iz jesenjeg dela prvenstva i malo je nedostajalo da dožive poraz pred 3.000 svojih navijača.

Javor je poveo sa 1:0 u 58. minutu kada je posle dobro izvedenog kornera Miličić glavom sa peterca savladao golmana domaćih Vaskovića. Izjednačio je na isti način udarcem glavom posle kornera odbrambeni igrač domaćih Komadina.

Jagodina je pred kraj prvog poluvremena ostala sa 10 igrača na terenu, pošto je zbog igranja rukom drugim žutim kartonom i isključenjem kažnjen Saša Đorđević.