00:05

Slavija - Zvezda 2:2

Izvor: A G

Autor:A G

Prijateljski susret člana Premijer lige Bosne i Hercegovine Slavije iz Istočnog Sarajeva i prvaka Srbije Crvene zvezde završen je u subotu bez pobednika, rezultatom 2:2 (0:1). Utakmica je odigrana pred oko 7.500 hiljada gledalaca, a povod je proslava stogodišnjice postojanja FK Slavija.

Prvo poluvreme dobili su igrači Crvene zvezde. Vođstvo je još u šestom minutu doneo Betoligar Misdongard u šestom minutu.

Domaćin je stigao do izjednačenja u 73. minutu, a veliko slavlje navijačima priredio je Darko Spalević, nekadašnji napadač Mladosti iz Lučana i Zvezde.

Preostala dva gola, viđena su u samom finišu utakmice. Najpre je u 87. minutu Aleksandar Trišović doneo novu prednost Zvezdi, a konačnih 2:2 postavio je Vitković u sledećem napadu.