UEFA:Hajduk jedva protiv Budućnosti

Izvor: B92

Fudbaleri Hajduka pobedili su podgoričku Budućnost sa 1:0 u najzanimljivijem revanš meču 1.kola kvalifikacija za kup UEFA.

Pred rasprodatim “Poljudom” Hajduk je do 2.kola došao golom Damjanovića glavom u 46.minutu posle prekida. Budućnost je još jednom pokazala da ni odlična igra u drugom poluvremenu prvog meča nije bila slučajnost. Domaći su u finišu meča imali još dve velike prilike preko Rukavine i Bartolovića, ali je ostalo 1:0.

Jedini produžetak odigran je u duelu Ameri – Belčatov, slavili su gosti sa 4:2 posle prenala, u regularnom toku bilo je 2:0. Najviše golova vidjeno je u Norveškoj gde je Bran pobedio savladao Kamarten sa 6:3. Široki Brijeg je kao gost savladao Koper 3:2, Rabotnički je bio bolji od Nove Gorice 2:1.

Lakša primena zakona

Samardžić-Marković je ocenjujući postojeći Zakon istakla da je dobar, ali da je došlo do problema prilikom njegove primene i da je zbog toga neophodan sistemski

Košarka četvrtak 2.08. 19:02 Komentara: 3

Kupe 4 meseca van terena

Povreda Kupea težak je udarac za Lion, koji u nedelju u prvom kolu prvenstva Francuske igra protiv Oksera, ali i za nacionalnu selekciju koju očekuju odlučujuće

Fudbal četvrtak 2.08. 19:06 Komentara: 0