Subota, 17.04.2004.

21:12

Fudbaleri Milana bolji od Sijene 2:1

Fudbaleri Milana pobedili su ekipu Sijene sa 2:1, i tako zadržali veliku prednost na čelu tabele italijanske Serije A.

Zahvaljujući pogotku Brazilca Kake u 80. minutu, Milan sada ima 12 bodova više od drugoplasirane Rome, koja ima dve utakmice manje.

Do kraja šampionata Milanu su ostale četiri utakmice.

Ukrajinski napadač Andrej Ševčenko doneo je Milanu vodjstvo od 1:0. To je bio njegov 21. gol u sezoni. Ubrzo je došlo do izjednačenja, pošto je Ševčenko igrao rukom u šesnestercu domaćeg tima, pa je penal realizovao Enriko Kijeza.

Sijena je bila sa igračem manje od 79. minuta, kada je drugi žuti karton dobio Simone Vergasola, a samo minut kasnije Kaka je postigao drugi gol za Milan.

U subotu uveče igraju Leće i Udineze, a u nedelju igraju: Kjevo Verona - Redjina, Empoli - Breša, Inter Milan - Bolonja, Lacio - Ankona, Modena - Roma, Parma - Juventus i Sampdorija - Perudja.