09:25

Prvenstvo Holandije: PSV iščupao bod u Bredi

Izvor: B92, Beta

Autor:B92, Beta

Jedine dve neporažene ekipe u dosadašnjem toku holandskog fudbalskog prvenstva NAC i PSV Ajndhoven odigrali su danas u Bredi, u okviru sedmog kola, nerešeno 2:2, a strelac jednog gola za goste bio je jugoslovenski internacionalac Mateja Kežman.

NAC je došao u vodjstvo u 31. minutu golom Orlanda Engelara, što je ujedno bio i rezultat prvog dela susreta.

U 12. minutu drugog poluvremena Kežman je poravnao rezultat, ali u 76. minutu novu prednost domaćinu donosi Engelar, svojim drugim golom na meču.

PSV ipak stiže do jednog boda, a strelac izjednačujućeg gola za goste je bio danski internacionalac Denis Remedal u poslednjim trenucima susreta.