U nedelju igraju
Sutjeska – Crvena zvezda
Zeleznik – Sartid.

Izvestaj iz Valjeva

Beogradski Partizan je kao gost u Valjevu pobedio danas Radnicki iz Obrenovca sa 2:1 (2:1), u prvenstvenom susretu drugog kola fudbalskog prvenstva Jugoslavije.

Golove su postigli Vukic iz jedanaesterca u 33. i Lazovic u 39. minutu za Partizan, a Mileta, iz slobodnog udarca sa 35 metara, u 31. minutu za Radnicki.

Zute kartone dobili su Jeremic, Ilic, Savic, Ivic, Trobok i Radakovic iz Partizana, a Tesic, Vulevic, Dusan Obradovic iz Radnickog.

Pred oko 3.000 gledalaca sudio je Vladimir Jovanovic iz Beograda. Nije bilo incidenata, a utakmicu koju je Zajednica prvoligasa proglasila mecom "visokog rizika" obezbedjivale su jake policijske snage.

Mec se igrao u Valjevu, jer se stadion Radnickog, u Obrenovcu, renovira.