Petak, 31.03.2023.

23:05

Sudije izbacile navijača Partizana, Hezonja tražio da ostane VIDEO

Tokom utakmice između Partizana i Reala viđen je i jedan manji incident krajem treće četvrtine kada je izbačen jedan navijač crno-belih.

Izvor: SS

Autor: SS

Pristalica iz prvog reda je nešto dobacio sudijama (ili konstantno dobacivao), pa su sudije odlučile da ga udalje sa svoje pozicije.

Čak je morao i portparol Partizana Ivan Ivković da priđe i udalji ga iz dvorane.

Interesantno da je košarkaš Real Madrida Mario Hezonja tražio od sudija da navijača ostave na svojoj poziciji.

Nisu mu uslišile želju, te sudije nisu želele da nastave meč dok momak ne napusti parket.

Dakle, nije ispratio poslednjih 10 minuta i trijumf Partizana rezultatom 104:90 kojim je došao na pobedu od plasmana u Top 8 Evrolige.