Raspored i rezultati

Datum

Utakmica

Rezultat

Faza

 20. 09. 21:15 

Španija - Srbija

85 : 63

 Finale

 20. 09. 18:30 

Grčka - Slovenija

57 : 56

 Za treće mesto

 20. 09. 14:15 

Turska - Rusija

66 : 89

 Za plasman od 5. do 8. mesta

 20. 09. 12:00 

Francuska - Hrvatska

69 : 62

 Za plasman od 5. do 8. mesta

 19. 09. 21:00 

Srbija - Slovenija

96 : 92
(79 : 79)

 Polufinale

 19. 09. 18:30 

Španija - Grčka

82 : 64

 Polufinale

 19. 09. 14:15 

Rusija - Hrvatska

69 : 76

 Za plasman od 5. do 8. mesta

 19. 09. 12:00 

Francuska - Turska

80 : 68

 Za plasman od 5. do 8. mesta

 18. 09. 21:00 

Slovenija - Hrvatska

67 : 65

 Četvrtfinale

 18. 09. 18:15 

Turska - Grčka

74 : 76
(65 : 65)

 Četvrtfinale

 17. 09. 21:00 

Francuska - Španija

66 : 86

 Četvrtfinale

 17. 09. 18:15 

Rusija - Srbija

68 : 79

 Četvrtfinale

 16. 09. 21:00 

Turska - Slovenija

67 : 69

 Grupa F

 16. 09. 18:15 

Poljska - Španija

68 : 90

 Grupa F

 16. 09. 15:45 

Litvanija - Srbija

79 : 89

 Grupa F

 15. 09. 21:00 

Nemačka - Hrvatska

68 : 70

 Grupa E

 15. 09. 18:15 

Francuska - Grčka

71 : 69

 Grupa E

 15. 09. 15:45 

Rusija - Makedonija

71 : 69

 Grupa E

 14. 09. 21:00 

Srbija - Turska

64 : 69
(64 : 64)

 Grupa F

 14. 09. 18:15 

Slovenija - Poljska

76 : 60

 Grupa F

 14. 09. 15:45 

Španija - Litvanija

84 : 70

 Grupa F

 13. 09. 21:00 

Hrvatska - Francuska

79 : 87

 Grupa E

 13. 09. 18:15 

Grčka - Rusija

65 : 68

 Grupa E

 13. 09. 15:45 

Makedonija - Nemačka

86 : 75

 Grupa E

 12. 09. 21:00 

Litvanija - Slovenija

58 : 81

 Grupa F

 12. 09. 18:15 

Poljska - Srbija

72 : 77

 Grupa F

 12. 09. 15:45 

Turska - Španija

63 : 60

 Grupa F

 11. 09. 21:00 

Francuska - Makedonija

83 : 57

 Grupa E

 11. 09. 18:45 

Nemačka - Grčka

76 : 84

 Grupa E

 11. 09. 15:45 

Rusija - Hrvatska

62 : 59

 Grupa E

 09. 09. 21:15 

Velika Britanija - Srbija

59 : 77

 Grupa C

 09. 09. 21:15 

Litvanija - Bugarska

84 : 69

 Grupa D

 09. 09. 19:15 

Nemačka - Letonija

62 : 68

 Grupa B

 09. 09. 19:15 

Izrael - Grčka

80 : 106

 Grupa A

 09. 09. 18:15 

Poljska - Turska

69 : 87

 Grupa D

 09. 09. 18:15 

Španija - Slovenija

90 : 84
(78 : 78)

 Grupa C

 09. 09. 16:30 

Makedonija - Hrvatska

71 : 81

 Grupa A

 09. 09. 16:30 

Rusija - Francuska

64 : 69

 Grupa B

 08. 09. 21:15 

Bugarska - Turska

66 : 94

 Grupa D

 08. 09. 21:00 

Španija - Velika Britanija

84 : 76

 Grupa C

 08. 09. 19:15 

Letonija - Francuska

51 : 60

 Grupa B

 08. 09. 19:15 

Grčka - Hrvatska

76 : 68

 Grupa A

 08. 09. 18:15 

Litvanija - Poljska

75 : 86

 Grupa D

 08. 09. 18:15 

Slovenija - Srbija

80 : 69

 Grupa C

 08. 09. 16:30 

Izrael - Makedonija

79 : 82

 Grupa A

 08. 09. 16:30 

Nemačka - Rusija

76 : 73

 Grupa B

 07. 09. 21:15 

Turska - Litvanija

84 : 76

 Grupa D

 07. 09. 21:00 

Srbija - Španija

66 : 57

 Grupa C

 07. 09. 19:15 

Hrvatska - Izrael

86 : 79

 Grupa A

 07. 09. 19:15 

Francuska - Nemačka

70 : 65

 Grupa B

 07. 09. 18:15 

Velika Britanija - Slovenija

59 : 72

 Grupa C

 07. 09. 18:15 

Poljska - Bugarska

90 : 78

 Grupa D

 07. 09. 16:30 

Rusija - Letonija

81 : 68

 Grupa B

 07. 09. 16:30 

Makedonija - Grčka

54 : 86

 Grupa A


FINALE, 21 September, 2009
NNN

Evo nas tamo gde nam je i mesto.Konačno imamo TIM.napravio ga je i vodi ga trener Dušan Ivković.Igrači:4 Bojan Popović 5 ...


Forum B92 - Sport