Raspored

Turska 0:3 (0:0) Italija Grupa A
    Demiral 54’ ag  
    Immobile 67’  
    Insigne 80’  
žuti kartoni Söyüncü 89’ | Dervişoğlu 91’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 11. jun u 21:00 Olimpiko, Rim, Italija

Vels 1:1 (0:0) Švajcarska Grupa A
Moore 75’   Embolo 50’  
žuti kartoni Moore 48’ | Mbabu 64’ | Schär 31’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 12. jun u 15:00 Baku Olimpijski stadion, Baku, Azerbedžan

Danska 0:1 (0:0) Finska Grupa B
    Pohjanpalo 61’  
žuti kartoni Lod 5’ | Sparv 52’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 12. jun u 18:00 Stadion Parken, Kopenhagen, Danska

Belgija 3:0 (2:0) Rusija Grupa B
Lukaku 11’, 89’      
Meunier 35’      
žuti kartoni /
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 12. jun u 21:00 Sankt Peterburg stadion, Sankt Peterburg, Rusija

Engleska 1:0 (0:0) Hrvatska Grupa D
Sterling 58’      
žuti kartoni Foden 65’ | Kovačić 49’ | Ćaleta-Car 43’ | Brozović 67’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 13. jun u 15:00 Vembli, London, Engleska

Austrija 3:1 (1:1) Severna Makedonija Grupa C
Lainer 19’   Pandev 29’  
Gregoritsch 79’      
Arnautović 90’      
žuti kartoni Lainer 86’ | Trajkovski 43’ | Alioski 53’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 13. jun u 18:00 Nacionalni stadion, Bukurešt, Rumunija

Holandija 3:2 (0:0) Ukrajina Grupa C
Wijnaldum 53’   Yarmolenko 76’  
Weghorst 59’   Yaremchuk 80’  
Dumfries 86’      
žuti kartoni Sydorchuk 91’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 13. jun u 21:00 Johan Krojf stadion, Amsterdam, Holandija

Škotska 0:2 (0:1) Češka Republika Grupa D
    Schick 43’, 53’  
žuti kartoni /
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 14. jun u 15:00 Hemden park, Glazgov, Škotska

Poljska 1:2 (0:1) Slovačka Grupa E
Linetty 47’   Szczęsny 19’ ag  
    Škriniar 70’  
žuti kartoni Krychowiak 23’ | Hubočan 21’
crveni kartoni Krychowiak 63’
vreme i mesto odigravanja 14. jun u 18:00 Sankt Peterburg stadion, Sankt Peterburg, Rusija

Španija 0:0 (0:0) Švedska Grupa E
žuti kartoni Lustig 56’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 14. jun u 21:00 Stadion de La Kartuha, Sevilja, Španija

Mađarska 0:3 (0:0) Portugalija Grupa F
    Guerreiro 85’  
    Ronaldo 88’, 91’  
žuti kartoni Négo 81’ | Orbán 87’ | Dias 39’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 15. jun u 18:00 Puškaš stadion, Budimpešta, Mađarska

Francuska 1:0 (1:0) Nemačka Grupa F
Hummels 21’ ag      
žuti kartoni Kimmich 8’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 15. jun u 21:00 Fudbalski stadion Minhen, Minhen, Nemačka

Finska 0:1 (0:1) Rusija Grupa B
    Miranchuk 46’  
žuti kartoni Kamara 23’ | O'Shaughnessy 91’ | Ozdoyev 35’ | Barinov 28’ | Dzhikiya 89’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 16. jun u 15:00 Sankt Peterburg stadion, Sankt Peterburg, Rusija

Turska 0:2 (0:1) Vels Grupa A
    Ramsey 43’  
    Roberts 91’  
žuti kartoni Çalhanoğlu 91’ | Yılmaz 91’ | Davies 91’ | Mepham 91’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 16. jun u 18:00 Baku Olimpijski stadion, Baku, Azerbedžan

Italija 3:0 (1:0) Švajcarska Grupa A
Locatelli 27’, 53’      
Immobile 90’      
žuti kartoni Embolo 80’ | Gavranović 50’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 16. jun u 21:00 Olimpiko, Rim, Italija

Ukrajina Severna Makedonija 17. jun u 15:00
Nacionalni stadion, Bukurešt, Rumunija Grupa C

Danska Belgija 17. jun u 18:00
Stadion Parken, Kopenhagen, Danska Grupa B

Holandija Austrija 17. jun u 21:00
Johan Krojf stadion, Amsterdam, Holandija Grupa C

Švedska Slovačka 18. jun u 15:00
Sankt Peterburg stadion, Sankt Peterburg, Rusija Grupa E

Hrvatska Češka Republika 18. jun u 18:00
Hemden park, Glazgov, Škotska Grupa D

Engleska Škotska 18. jun u 21:00
Vembli, London, Engleska Grupa D

Mađarska Francuska 19. jun u 15:00
Puškaš stadion, Budimpešta, Mađarska Grupa F

Portugalija Nemačka 19. jun u 18:00
Fudbalski stadion Minhen, Minhen, Nemačka Grupa F

Španija Poljska 19. jun u 21:00
Stadion de La Kartuha, Sevilja, Španija Grupa E

Italija Vels 20. jun u 18:00
Olimpiko, Rim, Italija Grupa A

Švajcarska Turska 20. jun u 18:00
Baku Olimpijski stadion, Baku, Azerbedžan Grupa A

Ukrajina Austrija 21. jun u 18:00
Nacionalni stadion, Bukurešt, Rumunija Grupa C

Severna Makedonija Holandija 21. jun u 18:00
Johan Krojf stadion, Amsterdam, Holandija Grupa C

Finska Belgija 21. jun u 21:00
Sankt Peterburg stadion, Sankt Peterburg, Rusija Grupa B

Rusija Danska 21. jun u 21:00
Stadion Parken, Kopenhagen, Danska Grupa B

Češka Republika Engleska 22. jun u 21:00
Vembli, London, Engleska Grupa D

Hrvatska Škotska 22. jun u 21:00
Hemden park, Glazgov, Škotska Grupa D

Švedska Poljska 23. jun u 18:00
Sankt Peterburg stadion, Sankt Peterburg, Rusija Grupa E

Slovačka Španija 23. jun u 18:00
Stadion de La Kartuha, Sevilja, Španija Grupa E

Nemačka Mađarska 23. jun u 21:00
Fudbalski stadion Minhen, Minhen, Nemačka Grupa F

Portugalija Francuska 23. jun u 21:00
Puškaš stadion, Budimpešta, Mađarska Grupa F

A2 B2 26. jun u 18:00
Johan Krojf stadion, Amsterdam, Holandija Osmina finala

A1 C2 26. jun u 21:00
Vembli, London, Engleska Osmina finala

C1 DEF3 27. jun u 18:00
Puškaš stadion, Budimpešta, Mađarska Osmina finala

B1 ADEF3 27. jun u 21:00
Stadion de La Kartuha, Sevilja, Španija Osmina finala

D2 E2 28. jun u 18:00
Stadion Parken, Kopenhagen, Danska Osmina finala

F1 ABC3 28. jun u 21:00
Nacionalni stadion, Bukurešt, Rumunija Osmina finala

D1 F2 29. jun u 18:00
Vembli, London, Engleska Osmina finala

E1 ABCD3 29. jun u 21:00
Hemden park, Glazgov, Škotska Osmina finala

W42 W41 2. jul u 18:00
Sankt Peterburg stadion, Sankt Peterburg, Rusija Četvrtfinale

W40 W38 2. jul u 21:00
Fudbalski stadion Minhen, Minhen, Nemačka Četvrtfinale

W39 W37 3. jul u 18:00
Baku Olimpijski stadion, Baku, Azerbedžan Četvrtfinale

W44 W43 3. jul u 21:00
Olimpiko, Rim, Italija Četvrtfinale

W46 W45 6. jul u 21:00
Vembli, London, Engleska Polufinale

W48 W47 7. jul u 21:00
Vembli, London, Engleska Polufinale

W49 W50 11. jul u 21:00
Vembli, London, Engleska Finale