Ekipni sportovi

Ponedeljak, 06.09.2021.

22:45

Tesan poraz Srbije od Brazila u proveri pred SP

Futsal selekcija Srbije izgubila je od Brazila 4:3 (3:2) u prijateljskoj utakmici.

Izvor: MS

Autor: MS

U prvoj od dve provere u Poljskoj sa južnoameričkim velikanom "Orlovi" su tesno poraženi kao zagrevanje za Mundijal u Litvaniji.

Brazilci su posle sedam minuta vodili golovima Ramosa i Gulartea, Radovanović je smanjio u osmom, da bi Silva ponovo pogodio, a Kocić do poluvremena spustio Srbiju opet na gol zaostatka.

U drugom delu Gularte se još jednom upisao, pre nego što je Ramić 14 minuta pre kraja ublažio poraz Srbije.

Novi meč dve selekcije na programu je već za dva dana, tačno šest pre starta Srbije sa Iranom na Svetskom prvenstvu.