Ekipni sportovi

Utorak, 18.10.2022.

08:50

Denver prokockao 10:0, preokret Los Anđelesa u finišu

Ekipa Los Anđeles Čardžersa savladala je Denver Bronkose 19:16, u poslednjem meču šeste nedelje NFL sezone.

Čardžersi su slavili fild-golom Dastina Hopkinsa sa 39 jardi na dva i po minuta pre kraja meča, preokrenuvši zaostatak 0:10 iz prve četvrtine.

Hopkins je kaznio lošu reakciju specijalaca Bronkosa nakon panta svog tima, kada je Diejn Lenard vratio posed nad loptom na liniji od 28 jardi od gola rivala.

Čardžersi su slavili u meču u kojem je okončana seroja Džastina Herberta od 27 utakmica u nizu sa bačenim tačdaunom.

Herbert je bacio 238 jardi, dok je jedini tačdaun postigao Ostin Ekeler trčanjem uz 36 osvojenih jardi iz 14 nošenja.

To je Ekeleru bio šesti tačdaun u poslednje tri utakmice.

S druge strane, Rasel Vilson je bacio 188 jardi i tačdaun za Grega Dulkiča, ali su Bronkosi doživeli četvrti poraz.