Borilački sportovi

Ponedeljak, 19.03.2018.

14:59

Brat i sestra Bukvići najbolji kik-bokseri u Srbiji

Članovi Sportskog udruženja borilačkih sportova Pazar Saida Bukvić i Sedad Bukvić osvojili su zlata u disciplini K1 na Srbija open kik-boks kupu u Beogradu.

EPA/KIM LUDBROOK

U kategoriji do 56 kilograma, Saida Bukvić je u finalu u nedelju uveče pobedila Marinu Đekić iz zrenjaninskog Internacionala sa 3:0, a prethodno je u polufinalu istim rezultatom slavila protiv takmičarke Inviktusa Sare Tanasić.

Sedad Bukvić je u kategoriji do 60 kilograma u finalu savladao Milovana Dragojevića iz niškog Konstantina sa 3:0, dok je u polufinalu jednoglasnom odlukom sudija bio bolji od predstavnika novosadske Vojvodine Miroslava Mažića.

Srbija open kik-boks kupu u Beogradu okupio je borce iz 12 država.