Sreda, 24.09.2014.

09:29

Kalinić: Bićemo još bolji

Novi košarkaš Crvene zvezde Nikola Kalinić rekao je posle poraza od CSKA sa 77:72 da veruje da će ’crveno-beli’ napredovati kako vreme bude odmicalo.

Izvor: JT

Default images

Kalinić je u utorak uveče na prvom meču na Gloria kupu u Istanbulu debitovao u dresu Zvezde, a praktično u svom prvom kontaktu sa loptom upisao je poene.

Krilni košarkaš ’crveno-belih’ je meč završio sa devet poena i svojom defanzivnom igrom je namučio Moskovljane.

Ovo je bila moja prva utakmica u crveno-belom dresu i jako mi je drago što je to bilo protiv jednog od najjačih timova Evrope CSKA. Utakmicu je obeležilo dosta oscilacija, pokazali smo dobru igru i to što smo do sada trenirali, a to je jaka i agresivna odbrana i da pokušamo da dođemo do što više lakih poena. Donekle smo u tome uspeli, ali se vidi da nam fali još treninga. Jović i ja smo gotovo tek stigli u tim, čeka nas još puno treninga i mislim da ćemo biti sve bolji”, istakao je Kalinić.

Naredni rival Zvezde u Istanbulu biće Fenerbahče, od 19.15 po našem vremenu.

Fenerbahče je možda još jači protivnik od CSKA. Mnogo su se pojačali ove sezone, ali mi u svaku utakmicu ulazimo sa razmišljanjem da pobedimo. Oni su izvrsna ekipa i verujem da će biti super utakmica”, rekao je Kalinić.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

33 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Potpuni preokret: Javili se Ukrajinci

Ministarstvo unutrašnjih poslova Ukrajine saopštilo je da borci kombinovane streljačke brigade Odeljenja patrolne policije "Predator" drže odbrambene položaje u gradu Toreck u Donjeckoj oblasti.

18:58

7.2.2025.

1 d

Podeli: