Petak, 20.11.2009.

14:59

Butulija: "Idemo da pobedimo"

Trener rukometnog kluba Crvena zvezda Igor Butulija izjavio je da veruje da njegova ekipa može da pobedi u Španiji Naturhaus la Riohu.

Izvor: B92, Beta

Podrazumevana plava slika

U prvom meču trećeg kola Kupa EHFu Beogradu Crvena zvezda i Naturhaus su odigrali nerešeno 30:30. "Moramo da odigramo ono što nismo u prvom meču, disciplinovano pre svega u odbrani. Mislim da bi situacija u revanšu bila ista i da smo pobedili sa četiri ili pet golova, jer nas u Španiji čeka drugo poluvreme", rekao je Butulija.

Prema njegovim rečima, Naturhaus ima odiličnu ekipu, koja ima budžet od 2.000.000 evra, što govori dovoljno samo za sebe.

"U Beogradu nismo odigrali kako smo se dogovorili i to nas je koštalo povoljnijeg rezultata. Idemo u Španiju da odigramo mnogo kvalitetnije
i siguran sam da će moji momci dati sve od sebe da pobedimo
", rekao je Butilija.

On je dodao da se nada da će rukometaši Crvene zvezde odigrati i bolje nego što se od njih očekuje.

Crvena zvezda sutra polazi na put avionom do Minhena, a zatim za Bilbao.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 3

Pogledaj komentare

3 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: