Petak, 20.07.2007.

10:02

Derek Fišer (ponovo) u Lejkersima

Autor: VI  |  Izvor: B92

Podrazumevana plava slika

Nekadašnji košarkaš Los Anđeles Lejkersa Derek Fišer vratio se u taj klub, sa kojim je u četvrtak potpisao trogodišnji ugovor vredan oko14 miliona dolara.

Fišer, koji je nastupao osam sezona za Lejkerse, pre nego što je potpisao ugovor sa Golden Stejtom (kasnije prešao u Jutu), vratio se u LA velikim delom i zbog porodičnih problema (bolest najmlađe ćerke, koja ima rak oka).

Upravo zbog toga, nekadašnji 24. pik na draftu 1996. godine raskinuo je ugovor sa Jutom, u nameri da se vrati u Kaliforniju, gde bi imao najbolje lekarske tretmane za svoju ćerku.

Fišer je u dosadašnjoj NBA karijeri prosečno postizao 9 poena.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 2

Pogledaj komentare

2 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: