Subota, 26.08.2023.
08:30
Muški i ženski četverac obezbedili vize za OI u Parizu
Muški i ženski četverac reprezentacije Srbije osvojio je osmo i šesto mesto na Svetskom prvenstvu u kajaku koje se održava u Duizburgu.
Izvor: B92, Tanjug

Muški četverac u sastavu Andjelo Džombeta, Marko Novaković, Stefan Vrdoljak i Vladimir Torubarov u finalu zauzeo je 8. poziciju završivši trku u vremenu 1:20,540 i tako obezbedio vizu za Olimpijske igre u Parizu 2024. godine.
Ženski četverac koji čine Anastazija Bajuk, Marija Dostanić, Milica Novaković i Dunja Stanojev zauzeo je 6. poziciju sa izveslanim vremenom 1:32,738 i tako osigurao svoje učešće na predstojećim Olimpijskim igrama.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 6
Pogledaj komentare