Ponedeljak, 02.10.2023.
09:47
Madar podelio 12 asistencija na debiju za Fener
Plejmejker Ferebahčea Jam Madar upisao je zvaničan debi u dresu tima iz Istanbula.
Izvor: DĐ

Izraelac je proteklog leta napustio Partizan i potpisao za Fener za koji je zabeležio prve minute u pobedi nad novajlijom u ligi Čagdaš Bodrumom (95:58).
Kao što rezultat govori, takmičarski aspekt je izostao u meču u kom je Madar bio najbolji pojedinac.
Mladi košarkaš jeste imao samo sedam poena, ali je zato čak 12 puta uspešno proigrao saigrače za koš i imao tri ukradene lopte. Sve to je bilo dovoljno za indeks 21.
Pred Madarom je sada da debituje i u Evroligi u dresu novog kluba. Priliku za to će imati ovog petka, kada im u goste dođe Olimpija Milano.
Podsetimo, reč je o igraču koji je prošle sezone osvojio nagradu za najboljeg mladog košarkaša u tom takmičenju.
Önce top çalma, sonra smaç! 💥
— TrendBasket (@TrendBasket) October 1, 2023
Yam Madar & ªehmus Hazer 🤝
🎥 @beINSPORTS_TR pic.twitter.com/Es8QL9GvIv
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 5
Pogledaj komentare