Nova vest
Fudbal

Ponedeljak, 24.09.2012.

22:16

Gvardiola: Možda budem selektor

Bivši trener fudbalera Barselone Pep Gvardiola rekao je da sa porodicom uživa u životu u Njujorku i da ne planira u bližoj budućnosti da preuzme neku ekipu.

Izvor: B92

Podrazumevana plava slika

Gvardiola je u maju otišao iz Barselone nakon što je za četiri sezone osvojio sve trofeje i postavio mnoge nacionalne i lokalne rekorde.

Upitan da li bi voleo da jednog dana postane selektor Španije, Gvardiola je rekao: "Nikad se ne zna. Ipak, lepo nam je u Njujorku."

"Hoću narednih godinu dana da provedem tamo i da živim normalno. Imam troje dece, oni će ići u školu u Njujorku, učiti engleski i upoznavati grad", rekao je Gvardiola španskim medijima.

On nije hteo da govori o interesovanju velikih evropskih klubova, kao što su Milan i Mančester junajted.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

5 Komentari

Podeli:

Mundial 2026

Novi skandal pred Mundijal – SAD "maltretira" Irance

Fudbalski savez Irana (FFIRI) saopštio je da je njihovoj reprezentaciji povučena predviđena kvota ulaznica za utakmice na Svetskom prvenstvu 2026, zbog čega veliki broj iranskih navijača, koji su već organizovali putovanje, neće moći da prisustvuje utakmicama.

The Guardian

13:58

5 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu