U Somboru, Novom Sadu, Zrenjaninu, Kikindi, Sremskoj Mitrovici, Beogradu, Smederevskoj Palanci, Ćupriji i Zaječaru izmereno je 30 stepeni, objavljeno je na sajtu Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
U Kragujevcu, Kuršumliji, Nišu, Leskovcu izmereno je 29, Banatskom Karlovcu, Požegi, Kraljevu, Kruševcu i Dimitrovgradu 28, Vranju 27, Sjenici 25, na Zlatiboru 24, a na Crnom Vrhu 21 stepen.
U Srbiji će sutra biti sunčano i veoma toplo vreme, sa slabim vetrom promenljivog smera, najnižom temperaturom vazduha od 13 do 20, a najvišom od 32 do 35 stepeni.
I u Beogradu će sutra biti sunčano i veoma toplo vreme, sa slabim vetrom, promenljivog smera, najnižom temperaturom vazduha od 20, a najvišom od 33 stepena.
RHMZ upozorio je da će na području Srbije u subotu i nedelju najviša temperatura biti od 36 do 38 stepeni.
U Srbiji će, prema izgledima vremena za sedam dana, do 23. jula, biti sunčano i veoma toplo vreme.
Najviša temperatura vazduha biće od 33 do 38 stepeni, a najtoplije će biti za vikend.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 0
Pogledaj komentare