Sreda, 14.11.2012.

18:29

Đilas:Obrazovanje nas vadi iz krize

Jedan od kandidata za lidera DS-a Dragan Đilas kaže da će program te stranke za izlazak iz krize počivati na obrazovanju, poljoprivredi i energetici.

Izvor: Beta

Default images

Na nalogu Đilas-Pajtić na Tviteru objavljeno je da je Đilas rekao: "DS će izaći sa programom za izlaz iz krize koji će počivati na: obrazovanju, poljoprivredi i energetici".

Đilas je danas na Zlatiboru razgovarao s delegatima Izborne skupštine DS iz Zlatiborskog okruga.

Izborna skupština DS na kojoj će biti birano novog rukovodsto zakazana je za 25. novembar.

Kanididati za predsednika DS su gradonačelnik Beograda Dragan Đilas i Branimir Kuzmanović, predsednik beogradske opštine Vračar.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

102 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Masovni egzodus: Ukrajinci beže

Broj Ukrajinaca koji beže od rata tražeći sigurnost u zemljama Evropske unije porastao je na najviši nivo u poslednje dve godine, nakon što je Kijev promenio pravila kako bi omogućio većem broju mladića da napuste zemlju, pokazuju zvanični podaci.

19:40

11.11.2025.

1 d

Podeli: