Automobili

Četvrtak, 29.07.2010.

13:21

FIAT Multipla za 7 evra dnevno

Kompanija Delta Automoto pripremila je specijalnu ponudu za taksiste za model FIAT Multipla 1.6 Dynamic Bipower uz finansiranje od 7 evra dnevno. Akcijska cena ovog modela iznosi 13.990 evra.

Podrazumevana plava slika

Fiat Multipla, koja je popularna u Italiji kao taksi vozilo, poseduje 6 sedišta i raspolaže prostranim prtljažnim prostorom.

Međutim, osnovna prednost ovog modela je pogon na KPG (komprimovani prirodni gas). Potrošnja na 100 km je 5,9 kg KPG-a. Ako se uzme u obzir činjenica da je cena KPG-a oko 30% niža od cene benzina, ušteda je evidentna. Takođe, upotreba ovog goriva produžava vek trajanja motora za oko 50%.

Izduvni gasovi Multiple ne sadrže nikakve čestice, emisija kancerogenih zagađivača je minimalna, a buka je redukovana.

Specijalna Delta Automoto ponuda za taksiste obuhvata finansiranje po meri taksimetra, u iznosu od 7 evra dnevno, uz rok otplate od 7 godina.

FIAT-ove fabrike u Italiji i svetu

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 6

Pogledaj komentare

6 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: