Medija centar i preduzeće Informatika pokrenuli su projekat pružanja podrške malim i srednjih preduzećima u upotrebi informacionih tehnologija u poslovanju, a u okviru koga je planirano održavanje radionica u deset gradova u Srbiji.
Kako broj malih i srednjih preduzeća raste, a njihovi predstavnici često nemaju dovoljno znanja i iskustva u ovoj oblasti, svakodnevno nailaze na probleme vezane za knjigovodstvo, objedinjavanje podataka ili praćenje rada zaposlenih.
Stručnjaci iz Informatike na prvoj održanoj radionici pružili su odgovore na ova i druga brojna pitanja i probleme, ali i dali praktične primere kojima su pokazali značaj informacionih tehnologija u poslovanju, kao i način za njihovu brzu i jednostavnu implementaciju.
Projekat je podržala Privredna komora Srbije, a naredna radionica biće održana sredinom oktobra u Novom Sadu.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 0
Pogledaj komentare