BG: Napad nožem u noćnom klubu
Beograd -- Jedna osoba lakše je povređena u noćnom klubu u centru grada, a dve su povređene u saobraćajnim nesrećama u Beogradu, izjavila Nada Macura.
Izvor: Beta
Nešto pre 6.00 jutros mladić (22) zadobio je u noćnom klubu u Ulici Žorža Klemensoa posekotinu nožem, ali povreda nije teške prirode.
Noćas nešto posle 1.00 sat, muškarac je lakše povređen u saobraćajnoj nesreći u Vodovodskoj ulici.
Muškarac (50) teško je povređen kada ga je sinoć oko 21.00 udario automobil na Bulevaru oslobođenja u blizini Hrama Svetog Save. On je zbog povreda prevezen u reanimaciju Urgentnog centra.
Hitna pomoć obavila je noćas 120 intervencija, pomoć su tražili hronični bolesnici, čije je stanje u pogoršanju, ali i ljudi sa psihičkim smetnjama.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.