Pregažen kengur u centru Beograda

Beograd -- Iz Zoološkog vrta u Beogradu u toku dana pobeglo je mladunče kengura koje je potom udario automobil na uglu Bulevara despota Stefana i Cetinjske ulice.

Izvor: B92
Podeli

Po telo kengura došli su radnici Zoološkog vrta, a potom su životnju prebacili u kombi veterinarske službe Beograd. Prema nezvaničnim informacijama, za kengurom je jurilo nekoliko dece i on je izleteo ispred automobila.

Umesto da objasni kako je moguće da iz Zoološkog vrta pobegnu životinje, direktor ovog gradskog preduzeća Vuk Bojović za B92 nije želeo da komentariše slučaj, rekavši da je informacija za B92 ta da je iz ZOO vrta pobeglo 17 Kengura.

B92 je u policiji saznao da je u Zoološkom vrtu pokušana krađa dva kengura, jedno mladunče je ubijeno, dok je drugo pregazio automobil.

Ostaci životinje biće prebačeni na veterinarski fakultet.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

strana 1 od 63 idi na stranu