Zimski sportovi

Utorak, 03.01.2017.

17:15

Ignjatovićeva ostvarila rezultat karijere!

Srpska skijašica Nevena Ignjatović ostvarila je rezultat karijere pošto trku slaloma u Zagrebu, koja se bodoovala za Svetski kup završila kao 19.

Izvor: SM

Autor: SM

Getty Images

Ona je 4, 59 sekundi bila iza pobedniceVeronike Žužulove, a ovim plasmanom osvojila je novih 12 bodova u Svetskom kupu.

Trenutno zauzima 35. poziciju u poretku slaloma sa 16 bodova.

Slovakinja Žužulova trijumfovala je na stazi "Sljeme" u vremenu od 2.02,53., dok je druga bila Petra Vlhova sa 24 stotinke zaostatka, a treće mesto zauzela je njena zemljakinja Šarka Strahova.