U Zeldenu počinje 34. Svetski kup

Nova sezona Svetskog kupa u alpskom skijanju počinje u austrijskom Zeldenu, trkama u veleslalomu u obe konkurencije, a dok mnogi misle da su prošlogodišnji šampioni Aksel Lund Svindal i Lindzi Von glavni favoriti, njih dvoje imaju mnogo konkurenata koji će se potruditi da im se nađu na putu.
34. izdanje Svetskog kupa brojaće 34 trke u muškoj konkurenciji i jednu manje kod žena, ali i jedno timsko takmičenje u kojem će učestovati takmičari u obe konkurencije. Kao i prethodnih godina Srbiju će u Svetskom kupu sigurno predstavljati Jelena Lolović, koja će akcenat dati na trke u slalomu i veleslalomu, ali su joj u planu i neke trke superveleslaloma.
Kompletnu najavu nove sezone u alpskom skijanju možete da pročitate u našoj temi „Zelden obeležava početak novog Svetskog kupa u alpskom skijanju“.
ZIMSKI SPORTOVI
petak 23. oktobar 2009.
Hokejaši Partizana gostuju u Gracu 23. oktobar 2009. | 15:24
Hokejaši Partizana u subotu gostuju ekipi Graz 99ers u okviru devetog kola slovenačke lige. Dalje...
pretraži po celom b92.net




