Ramos: Mesi je pritisnuo sudiju na poluvremenu

Serhio Ramos, kapiten Real Madrida kaže da je Leo Mesi na poluvremenu 'El klasika' vršio pritisak na arbitre i da je zato promenjen kriterijum suđenja.

Izvor: LN

Ponedeljak, 07.05.2018.

09:54

Photo by David Ramos/Getty Images

Real Madrid pri rezultatu 2:2 nije dobio čist penal kada je Đordi Alba udario Marsela u Barseloninom kaznenom prostoru.

Madriđani su takođe tvrdili da Mesijev gol nije trebalo da važi zbog faula koji je Suares napravio nad Rafaelom Varanom, a Serhio Ramos tvrdi da je Mesi pritisnuo sudiju Ernandesa u tunelu na poluvremenu.

"Mesi je pritisnuo sudiju u tunelu. Ne znam da li je tu bilo kamera i ne znam da li se sudija zato drugačije poneo u drugom poluvremenu. To je fudbal i sve što se radi mora da se radi samo na terenu. Morate da imate to poštovanje", rekao je Ramos a prenosi španska "Marka".

Fudbaleri Barselone su već ranije šampioni Španije, a Realu ostaje borba za drugo mesto sa gradskim rivalom Atletikom.