Jemelo šokirao Gatuza, Sasuolo bolji od Fiorentine

Fudbaleri Beneventa pobedili su u gostima ekipu Milana sa 1:0 u utakmici 34. kola italijanske Serije A.

Subota, 21.04.2018.

22:58

Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Pjetro Jemelo u 29. minutu.

Milan je imao više loptu u svom posedu, mnogo više udaraca ka golu protivnika i igrača više od 80. minuta, ali to nije bilo dovoljno da večeras stigne do pozitivnog rezultata.

Srpski internacionalac Filip Đuričić odigrao je čitav susret za pobednički tim.

Ekipa Milana je šesta na tabeli Serije A sa 54 boda. Na drugoj strani, Benevento je upisao tek petu pobedu od početka sezone i poslednji je na tabeli sa samo 17 osvojenih bodova.

Fudbaleri Sasuola su ranije danas istim rezultatom slavili protiv Fiorentine. Pobednički gol postigao je Mateo Politano u 41. minutu.

Fiorentina je deveta na tabeli sa 51 bodom, dok je Sasuolo na 13. poziciji sa 37.