Atletiko osvaja bodove, Eibar bez sreće

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Eibar u gostima sa 1:0, u 19. kolu LaLige.

Izvor: MLJ

Subota, 13.01.2018.

20:49

Getty Images

Jedini gol na meču je dao Kevin Gameiro u 27. minutu. On je iskoristio pravovremeni centaršut Antoana Grizmana koji je prethodno bio na granici ofsajda.

Eibar je bio bolji protivnik, u finišu je mogao do gola, ali Oliveira, Kike i Inui nisu iskoristili neke od prilika za domaćina samo u poslednjih desetak minuta.

Eibar je tokom meča uglavnom držao loptu, ali se ekipa Dijega Simeonea do kraja radovala pobedi. Atletiko je drugi na tabeli španskog prvenstva sa 42 boda, dok Eibar sa 27 zauzima sedmo mesto.