Montela debitovao pobedom u Sevilji

Fudbaleri Sevilje pobedili su večeras u gostima Kadis sa 2:0 u prvoj utakmici osmine finala Kupa kralja.

Izvor: MLJ

Sreda, 03.01.2018.

23:29

Getty images

Pobedu Sevilji na debiju Vinčenca Montele na klupi tog kluba doneli su Nolito golom u devetom i Hesus Navas u 23. minutu.

Montela je preuzeo ekipu Sevilje umesto Eduarda Berisa, a bio je bez posla od novembra, kada je dobio otkaz u Milanu.

Fudbaleri Las Palmasa i Valensije odigrali su nerešeno 1:1.

Las Palmas je poveo golom Honatana Kaljerija u 36. minutu, a izjednačenje Valensiji doneo je Rodrigo pet minuta pre kraja meča.

Sigurne pobede ranije danas ostvarili su Atletiko Madrid protiv Ljeide (4:0) i Alaves koji je bio bolji od Formentere (3:1).