"Viola" bolja od Kaljarija, Radovanović asistirao

Fudbaleri Fiorentine pobedili su večeras u gostima Kaljari sa 1:0 u utakmici 18. kola italijanske Serije A.

Izvor: MLJ

Petak, 22.12.2017.

22:50

Getty images

Fiorentina je do pobede došla golom Kume Babačara u 82. minutu na asistenciju Federika Kijeze.

Kaljari je meč završio s desetoricom igrača na terenu, pošto je Žoao Pedro dobio direktan crveni karton u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Fiorentina je sada sedma na tabeli sa 26 bodova, dok je Kaljari 15. sa 17.

Ranije danas Bolonja je sa 3:2 pobedila Kjevo. Bolonja je povela preko Destra u četvrtom minutu, izjednačio je Inglese u 32. da bi Verdi koji je asistirao kod prvog gola Bolonje i sam dao gol u 50. minutu za 2:1.

Kjevo do novog izjednačenja dolazi u 85. minutu kada je mrežu posle asistencije Ivana Radovanovića zatresao Kalčatore sjajnim udarcem s boka. Bolonja sa desetoricom uspeva da postigne još jedan gol. Destro je u nadoknadi iskoristio katastrofalan kiks odbrane Kjeva i pogodio za 3:2.