Las Palmas do boda posle dva gola zaostatka

Fudbaleri Las Palmasa i Espanjola igrali su nerešeno 2:2 u 16. kolu španske Primere.

Nedelja, 17.12.2017.

21:30

Las Palams je deset minuta pre kraja imao dva gola zaostatka, ali je na kraju ipak uspeo da dođe do veoma bitnog boda, a čak je i u poslednjim sekundama meča imao idealu priliku da dođe do preokreta, ali je Pau Lopes odbranio jedanaesterac Džonatanu Vijeri.

Espanjol je golovima Đerara Morena u 19. i 41. minutu, da bi Las Palams do izjednačenja stigao pogocima Loika Remija i Džonatana Kalerija u 89.

Domaćin je u 91. minutu imao još jednu dobru priliku da dođr do preokreta, ali je Remi glavom posle kornera s desne strane pogodio prečku.

Las Palamas je posle prvog remija na svom terenu u sezoni ostao na poslednjem, 20. mestu sa 11. bodova, dok je Espanjol 16. sa 17.

Ranije je Đirona je sa 1:0 pobedila Hetafe, dok je Viljareal istim rezultatom na gostovanju slavio protiv Selte