Kup Srbije: Mačva posle drame u četvrtfinalu

Fudbaleri Mačve plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije pošto su posle penala savladali Spartak iz Subotice.

Sreda, 15.11.2017.

15:35

StarSport

Posle devedeset minuta nije bilo pobednika (1:1), a onda se pristupilo dramatičnoj penal završnici.

U prve četiri serije obe ekipe su promašile po dva penala, a onda su do osmog timovi bili perfektni.

Međutim, Spartak je promašio u osmoj seriji i Mačva je prošla u četvrtfinale.

Subotičani su poveli preko Bojana Čečarića u 12. minutu i činilo se da su bliži pobedi, pošto se sa tim rezultatom otišlo na pauzu. Ipak, gosti su izjednači u 60. preko Gemovića i do 90. minuta nije bilo promena na semaforu.

Onda su usledili pomenuti penali i Mačva ide u četvrtfinale.