Tošićev gol u nadoknadi, bod za Bešiktaš

Srpski fudbaler Duško Tošić najzaslužniji je što je ekipa Bešiktaša kod kuće izvukla bod u 9. kolu turske Superlige protiv Bašakšehira (1:1).

Ponedeljak, 23.10.2017.

21:40

Getty images

Njegovom timu se smešio i četvrti ovosezonski poraz kada je u Kerim Fraj pogodio probušio mrežu Fabricija u 89. minutu.

Po desnoj strani je prošao Žunior, prosledio mu loptu po zemlji, a Fraj iz prve raspalio po njoj i dao gol za tri boda.

Sa tim se nisu pomirili igrači Bešiktaša pa je posle kornera u sudijskoj nadoknadi Kvarežma dobro ubacio loptu, na pravom mestu se našao Tošić i glavom savladao Volkana Babačana u 92. minutu.

Bešiktaš je izjednačio i umesto četvrtog poraza došao do četvrtog remija sezone. Sa 15 bodova se nalaze na sedmom mesu turske Superlige.

Isto toliko bodova ima i Fenerbahče koji je odigrao nerešeno u istanbulskom derbiju" sa vodećim timom turskog šampionata, Galatasarajem (23 boda).