Lacio uz Juve, sjajni Imobile vodi 'Nebeskoplave'

Fudbaleri Lacija pobedili su na svom terenu Kaljari sa 3:0, u utakmici devetog kola italijanskog prvenstva, i ostvarili četvrtu uzastopnu pobedu.

Izvor: SM

Nedelja, 22.10.2017.

23:30

Photo by Paolo Bruno/Getty Images

Dvostruki strelac bio je Čiro Imobile, koji je postigao golove u sedmom minutu iz jedanaesterca i u 41. minutu. Treći gol postigao je Bastos u 49. minutu.

Rimski klub je ostvario sedmu pobedu u prvenstvu i ima 22 boda, isto koliko i trećeplasirani Juventus. Sergej Milinković Savić je proveo svih 90 minuta na terenu

Napoli je prvi sa 25 bodova, a Inter na drugom mestu ima dva boda manje. Napoli i Inter su jedine neporažene ekipe u Seriji A posle devet kola.

Kaljari je pretrpeo sedmi prvenstveni poraz i 16. je na tabeli sa 16 bodova.