Fudbaleri Rome pobedili su Torino sa 1:0, u devetom kolu Serije A.

Izvor: PT

Nedelja, 22.10.2017.

17:12

Getty Images

Strelac je bio srpski fudbaler Aleksandar Kolarov u 69. minutu, koji je gol postigao iz slobodonog udarca.

Roma je peta na tabeli sa 18 bodova, dok je Torino 10. sa 13.

Reprezentativac Srbije Adem Ljajić odigrao je svih 90 minuta za domaći sastav, dok je Vanja Milinković-Savić ostao na klupi.

Milan je sa igračem manje izdržao na svom stadionu protiv Đenoe, pošto je od 25. minuta imao igrača manje posle isključenja Leonarda Bonučija.

Ekipa Vinčenca Montele je 11. na tabeli sa 13 bodova, a Đenoa je sa sedam manje na 16. mestu.

Potencijalni reprezentativac Srbije Darko Lazović na terenu je za Đenou bio od 52. minuta. Fiorentina je bila ubedljiva na gostovanju Beneventu, gde je pobedila sa 3:0, golovima Marka Benasija, Kume Babakara i Sirila Teroa.

Bivši igrač Partizana, a sada Fiorentina Nemanja Milinković meč je gledao sa klupe za rezervne igrače.

Sasuolo je u gostima bio bolji od Spala sa 1:0 golom Marka Politana, dok je Atalanta istim rezultatom bila bolja od Bolonje, pogotkom Andreasa Kornelijusa.