Goleada, preokreti za remi u Lionu

Fudbaleri Bordoa, Kaena i Troa ostvarili su pobede u večernjem terminu sedmog kola Lige 1.

Subota, 23.09.2017.

22:06

Bordo je nadigrao Gengam 3:1 i nastavio da prati lidere PSŽ i Monako, za kojima zaostaje četiri, odnosno tri boda.

Meč večeri odigran je u Lionu gde su Olimpik i Dižon remizirali 3:3, posle dva preokreta.

Domaćin je poveo 1:0, gosti preokrenuli na 2:1, Lion sa dva gola za tri minuta okreće na 3:2, da bi samo dva minuta kasnije Dižon stigao do konačnih 3:3.

Kane i Troa su zabeležili minimalne pobede nad Amijenom, odnosno Mecom. Dan je otvorio neočekivani remi PSŽ u Monpeljeu, bez golova.