SL: Prvi bodovi za Bačku, Rad slavio u Šapcu

Fudbaleri Bačke pobedili su na svom terenu Mladost sa 1:0, u šestom kolu Superlige.

Izvor: PT

Subota, 19.08.2017.

19:16

StarSport

Bačka je tako ostvarila prvu pobedu i osvojila prve bodove u srpskom prvenstvu ove sezone.

Ekipa iz Bačke palanke je pretposlednja na tabeli sa tri boda, ispred Borca koji ima pet poraza.

Mladost iz Lučana je sa pet bodova ostala na 11. mestu.

Rad je ostvario drugu pobedu u prvenstvu, pošto je savladao Mačvu u Šapcu sa 2:1.

Strelci za Rad bili su Nenad Lukić u četvrtom i Vladimir Volkov u 15. minutu, dok je gol za Mačvu u nadoknadi poluvremena iz penala postigao Bojan Matić.

Rad je osmi na tabeli sa sedam bodova, jednim više od Mačve, koja je na 10. mestu.