Liverpul ubedljiv protiv Herte, Grujić van tima

Ekipa Lievrpula pobedila je Hertu sa 3:0 u pripremnom meču pred novu sezonu, bez Marka Grujića u sastavu.

Izvor: PT

Subota, 29.07.2017.

20:35

Getty Images

Izabranici Jirgena Klopa dominirali su tokom svih 90 minuta, a utakmica je rešena u prvom poluvremenu.

Prvo je u 16. minutu pogodio mladi Dominik Solanke, koji je sjajnim udarcem glavom savladao golmana, da bi sedam minuta pre kraja poluvremena gol dao Vajnaldum.

U nastavku meča, na laserski precizan pas Kutinja, Mohamed Salah je lako postavio konačnih 3:0.

Dva od tri gola na meču postigle su novajlije, dok je Vajnaldum od prošle sezone igrač Liverpula.