Sevilja se izjednačila s 'Jorgandžijama' na tabeli

Fudbaleri Sevilje savladali su kod kuće ekipu Selte u meču 34. kola Primere – 2:1 (0:0).

Izvor: SM

Četvrtak, 27.04.2017.

22:45

Getty Images

Prvo poluvreme odigrano je bez golova, da bi na početku drugog dela domaćini poveli preko Koree na asistenciju Ibore.

Gosti su brzo došli do izjednačenja i to posle oštrog starta Lanjla nad Gvidetijem u 53. minutu. Sudija je pokazao na belu tačku, a presizan je bio Jago Aspasa.

Samo tri munuta kasnije, Ernandez je zaradio drugi žuti karton i ekipa iz Viga je imala igrača manje na terenu, što su iskoristili domaćini u 79. preko Visama Ben Jedera.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata i ekipa Horhe Sampaolija odnela je vredna tri boda posle čega su se izjednačili sa ‘Jorgandžijama’ na tabeli.