Da li je Siti oštećen za penal? (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija gubili su od Monaka posle prvog poluvremena 2:1, ali je vrlo lako mogao biti suprotan rezultat posle 45 minuta na Etihadu.

Utorak, 21.02.2017.

21:39

Naime, pet minuta pre preokreta Francuza, Serhio Kuin Aguero je posle odlične akcije saigrača izašao sam na Danijela Subašića, pao je posle kontakta sa Hrvatom, ali je sudija Antonio Mateu Lahos iz Španije pokazao žuti karton Argentincu zbog simuliranja.

Deluje kao da je napadač Sitija počeo da pada "prerano", ali nema sumnje u to i da Subašić nije izbio loptu, nakon čega je zakačio Argentinca po levom stopalu.

Siti je na kraju slavio 5:3, posle dva preokreta na Etihadu. Revanš je 15. marta u Monaku na stadionu Luj II.