L1: Fudbaleri Nice i Bastije podelili bodove

Fudbaleri Nice igrali su nerešeno na gostovanju u Bastiji u premijernom 21. kolu francuske lige 1 :1 (1:1).

Izvor: SM

Petak, 20.01.2017.

23:32

Getty Images

Domaćini su poveli preko Onijanža u 17. minutu meča koji pogađa mrežu golmana Benitesa.

Samo 15 minuta kasnije gosti su izjednačili preko Sukea, a to je bio i konačan rezultat.

Nica je od 64. minuta imala igrača više pošto je Kozak zaradio drugi žuti karton, ali gosti nisu uspeli da iskoriste prednostim, pa se do kraja utakmice nije ni menjao rezultat.

Nica je trenutno prva na tabeli sa 46 bodova, ali ukoliko Monako u nedelju ostvari pobedu protiv Lirijana imaće priliku da se vrati na čelo tabele.

Bastija je 15. na tabeli sa 21 osvojenim bodom.