L1: Spektakularan remi Kaena i Dižona

Kaen i Dižon na spektakularan način otvorili su 16. kolo Lige 1 remiziravši uz šest postignutih golova – 3:3 (3:1).

Petak, 02.12.2016.

23:09

Oba tima nisu uspela da prekinu seriju mečeva bez poraza, ali više može da žali domaćin jer je ispustio dva pogotka prednosti u drugih 45 minuta.

Kaen je poveo preko Santinija u 24. minutu, izjednačio je Les Melu samo 120 sekundi kasnije, da bi ponovo Santini, sada u 37. minutu, doneo novu prednost domaćinu.

Na 3:1 povećao je Karamo pred odlazak na odmor, ali je Dižon uspeo da odgovori i u samom finišu ipak stigne do boda.

Najpre je Dioni smanjio u 59. minutu, da bi konačan rezultat susreta postavio Jahia deset minuta pre kraja, pogodivši svoju mrežu.

Dižon je 13. na tabeli sa 16 bodova, dok je Kaen tri mesta niže sa bodom manje.