Napoliju dovoljno 15 minuta za pobedu

Fudbaleri Napolija pobedili su Kjevo na svom terenu sa 2:0 u šestom kolu italijanske Serije A.

Izvor: MN

Subota, 24.09.2016.

22:58

Domaći fudbaleri su do pobede stigli su za samo 15 minuta prvog poluvremena, golovima Gabijadinija u 24. i Hamšika u 39. minutu.

Napoli je upisao četvrtu pobedu u sezoni i nalazi se na drugom mestu iza Juventusa sa 14 bodova i jedina je neporažena ekipa u ligi, dok je Kjevo na petom mestu sa 10 bodova.

Srpski fudbaler Nikola Maksimović nije ulazio u igru u ekipi Napolija, dok je na drugoj strani Ivan Radovanović odigrao ceo meč.

Gabijadini je pogodak sa ivice kaznenog prostora postigao posle asistecnije Kaljehona u 24. minutu. Petanest minuta kasnije postavljen je konačan rezultat. Insinje je proigrao Hamšika, a on iskosa sa oko 14 metara šutirao u dalji golmanov ugao.