Paje u 90. za pobedu Francuske protiv Kameruna

Fudbaleri Francuske pobedili su Kamerun u Nantu sa 3:2, u prijateljskoj utakmici pred početak Evropskog prvenstva.

Ponedeljak, 30.05.2016.

23:18

Getty images

Ekipa Didijea Dešana se mučila sa Kamerunom i do trijumfa je stigla tek u poslednjem minutu utakmice golom igrača Vest Hema Dmitrija Pajea.

Matuidi je doneo domaćinu prednost u 20. minutu, izjednačio je Abubakar samo dva minuta kasnije, a Francuska je na poluvremenu vodila posle gola Žirua u 41. minutu.

Dešan je napravio samo tri iznmene u nastavku, a dva minuta pre kraja Čupo Moting je doneo novo izjednačenje gostima. Ipak, Paje je u samom finišu obradovao domaće navijače.

Na duelu u Malmeu Švedska i Slovenija odigrali su bez golova, a Zlatan Ibrahimović je presedeo meč na klupi. Slovenci su bili potpuno izjednačeni, ako ne i bolji rival, ali je na kraju ipak ostalo 0:0.