Milojević: Ponosan na momke, verujem u sudije

Vladan Milojević oprostio se od Čukaričkog na savršen način, pobedom nad Partizanom na njegovom terenu.

Ponedeljak, 05.10.2015.

22:14

Čukarički je slavio u Humskoj 1:0, iako su crno-beli u drugom poluvremenu imali dva penala i igrača više.

"Lepa utakmica, momci su odigrali dobro svih 90 minuta. Čestitam im na velikoj pobedi. Nije lako pobediti Partizan bilo gde, a kamoli na JNA. Jako sam ponosan na njih, oni su od mene napravili ovo što jesam i nadam se da će im ova pobeda doneti krila za nastavak prvenstva", rekao je Milojević.

On je novinarima kazao da "ostaje u fudbalu", ali da ne zna gde će raditi. Milojevića su novinari pitali i za dva penala i eventualne sudijske greške, ali je on to odbacio.

"Verujem u sudije na čelu sa našim najboljim sudijom Miloradom Mažićem", rekao je Milojević.

Milojevića će u nastavku sezone zameniti dosadašnji direktor omladinske škole Zoran Popović, a debi će imati protiv Jagodine za dve nedelje.